Täiskasvanud õppija nädal (TÕN)
Külas on Riina Hein

Aeg
20.10.2019,
kell 15.00-18.00

Maht
3 TUNDI

Koolitaja
Riina Hein

Hind
Tasuta

Riina Hein on enamus eestlastele tuntud kui Raja Teele osatäitja filmidest “Kevade”, “Suvi” ja “Sügis”, kuid tema igapäevastest tegevustest teatakse vähe.

Riina on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ja on üle 20 aasta juhtinud oma ettevõtet, teinud selle aja jooksul režissööri ning produtsendna 47 filmi ja 41 telesaadet.
Samas on ta 21 aastat õppinud ja praktiseerinud erinevaid Hiina enesetervendamise viise nagu taiji ja qigong ja on läbinud Hiinas Zhong Yuan Qigongi litsenseeritud instruktori kursuse. Riina on õppinud Rene Bürklandi hiina teooria, diagnostika, arikuloteraapia Tan Wu Bian’i meetod kursustel. Praegu omandab ta teadmisi Tuina massaazi ja Gua sha kursustel. 

Riina räägib kirest elada põnevat ja rahuldust pakkuvat elu läbi pideva uue õppimise. Riina jaoks on inimene tervik ning et elada täisväärtuslikku ja rõõmsat elu, tuleb hoolitseda nii keha, vaimu kui hinge eest. Lisaks jagab Riina Hein ka oma teadmisi, kuidas sügisel oma tervist hoida hiina iidsete tarkuste, harjutuste, emotsionaalse tasakaalu ja eeterlike õlide abiga.

Loeng toimub Põlvas, Tercare Koolituskeskuses, Metsa tn. 1 suures saalis.

Oma osalemissoovist anna palun teada hiljemalt 18.10.2019 margit.rikka@gmail.com või tercare@gmail.com